Featured Listings
- 3D3 Beds 3 Baths 1,944 SqFt$849,900Pending
- 1/32 323 Beds 2 Baths 1,452 SqFt$360,000New
- 1/40 404 Beds 2 Baths 2,030 SqFt$475,000Open Sat 12PM-2PM
- 1/42 423 Beds 3 Baths 1,332 SqFt$435,000Open Sat 12PM-2PM
- 1/24 243 Beds 2 Baths 1,620 SqFt$399,900Open Sun 11AM-1PM
- 1/38 384 Beds 3 Baths 1,866 SqFt$510,000Open Sat 1PM-3PM
- 3 Beds 3 Baths 1,568 SqFt$599,000Open Sat 3PM-5PM
- 1/22 223 Beds 2 Baths 1,152 SqFt$219,999Open Sat 2PM-4PM
- 1/31 313 Beds 2 Baths 1,510 SqFt$339,500New
RECENTLY SOLD
- 1/38 383 Beds 3 Baths 2,200 SqFt
$685,000 1.5%
$675,000
- 1/22 222 Beds 1 Bath 1,080 SqFt
$515,000
$515,000
- 1/25 252 Beds 2 Baths 1,225 SqFt
$268,200 5.6%
$284,000
- 1/19 191,102 SqFt
$170,000 5.6%
$180,000
- 1/21 213 Beds 2 Baths 1,321 SqFt
$237,500 5.0%
$250,000
- 1/18 183 Beds 1 Bath 938 SqFt
$168,000 4.0%
$175,000
- 1/16 164 Beds 2 Baths 2,801 SqFt
$491,000 5.6%
$465,000
- 1/9 93 Beds 1 Bath 1,044 SqFt
$40,000 20.0%
$50,000
- 1/12 123 Beds 1 Bath 1,044 SqFt
$40,000 20.0%
$50,000